Valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Švari aplinka gali padidinti produktyvumą ir tuo pačiu pagerinti darbo kokybę, tad nieko keisto, kad švarūs biurai yra svarbi kiekvienos įmonės dalis. Ne tik dėl tinkamo paslaugų reprezentavimo, tačiau taip pat ir geros darbuotojų jausenos. UAB “Auksinis Varnas” pasirūpins, kad Jus supanti aplinka būtų švari, gaivi ir svarbiausia – tokia visa laiką, kadangi valymo paslaugos yra mūsų kasdienybė!

Mūsų siūlomos valymo paslaugos Kaune, Vilniuje – apima labai platų paslaugų spektrą. Taip tikimės, kad kiekvieno kliento lūkesčiai ne tik bus patenkinti, tačiau net ir pranokstami. Siūlome valymo paslaugas komercinio tipo pastatams, biurams, užtikriname viešosios paskirties patalpų švarą bei tvarką kituose nekilnojamojo turto objektuose.

Valymo paslaugos

UAB “Auksinis Varnas” valymo paslaugos Vilniuje leis Jums „nesukti galvos“ dėl smulkmenų, kadangi tai yra mūsų darbas. Užtikriname, kad aplinka visada bus švari ir gaivi, o mūsų darbuotojai dirbs efektyviai, tačiau nepastebimai!

  • Valymo paslaugų kainos – ypač lanksčios.
  • Individualiai derinamas valymo grafikas.
  • Atliekame visas valymo paslaugas nuo A iki Ž.
  • Mūsų komandoje dirba tik patyrę savo sferos profesionalai.
  • Rūpinamės kiekvienu klientu ir stengiamės, kad jo poreikiai būtų ne tik patenkinami, tačiau net ir pranokstami!

 

Valymo paslaugos: kaina

Valymo paslaugos kaina kinta priklausomai nuo Jūsų užsakymo, tad norėdami sužinoti preliminarius kainoraščius bei sudaromą grafiką – siūlome susisiekti asmeniškai. Esame tikri, kad galėsime pasiūlyti būtent Jūsų poreikius labiausiai tenkinančias paslaugas, kurios apima tiek kasdieninį patalpų valymą, tiek laiko priežiūros darbus, tiek specialius valymo darbus – viską, ko reikia, kad aplinka būtų jauki.

 

Valymo paslaugos Vilniuje, Kaune

Didžiausias mūsų privalumas – patirtis bei lankstumas. Kadangi dirbame su labai skirtingais projektais ir turime sukaupę nemažą „patirties bagažą“ – galime operatyviai reaguoti į savo klientų poreikius ir suteikti jiems geriausios kokybės paslaugas, kurios kinta priklausomai nuo kiekvieno projekto. Valymo paslaugos kaina nustatoma pokalbio metu, tad kviečiame susisiekti ir esame tikri, kad galėsime Jums suteikti galimybę dirbti, gyventi, mąstyti – tik švarioje aplinkoje.

Reikia šios paslaugos?

Susisiekime!

El. paštas

uabauksinisvarnas@gmail.com

Telefonas

+370 604 77775

Adresas

Ežero g. 13, Penkininkų k., Trakų r.