Ofisų valymas

Tvarkinga aplinka darbe gali užtikrinti, kad diena bus kur kas produktyvesnė, žmogus gerai jausis ir tuo pačiu nekankins mieguistumas. Tai ypač svarbu ofisuose, kur dėl didelio kompiuterių kiekio kur kas labiau kaupiasi dulkės, kurios apsunkina kvėpavimo takus, trukdo mąstyti. Norėdami to išvengti turėtumėte skirti kuo daugiau dėmesio ofiso valymui, o tam Jums į pagalbą atskuba UAB “Auksinis Varnas”.

Ofisų valymas – mūsų kasdienybė, tad galime Jums suteikti aukščiausios kokybės paslaugas!

 

Ofisų valymas

UAB “Auksinis Varnas” ofisų valymas Kaune apima visas paslaugas nuo A iki Ž, kurios reikalingos, kad biurai būtų paruošti naudojimui. Geriausia pasinaudoti kasdieninėmis paslaugomis, tačiau pagal klientų pageidavimus sudarome labiausiai jiems tinkamą valymo grafiką.  Ofisų valymas apima visas reikalingas paslaugas, kurios būtinos siekiantiems dirbti tik švarioje aplinkoje. Tai ir dulkių valymo darbai, grindų švarinimas, langų valymas ir mini virtuvės paruošimas pietums.

 

Ofisų valymo kainos

Kadangi ofisų valymas yra mūsų kasdienybė – darbus atliekama profesionaliai, tačiau ir greitai. Mūsų specialistai užtikrina operatyvų darbą, tad tuo pačiu galime Jums pasiūlyti ir paslaugas lanksčiomis kainomisOfiso valymo paslaugos kainos kinta priklausomai nuo Jūsų poreikių, tad kviečiame susisiekti individualiai ir suderinkime valymo grafiką, kainas bei kitus svarbius kriterijus.

 

Ofisų valymo paslaugos Kaune, Vilniuje

Švari aplinka gali padidinti darbų produktyvumą, tad nieko nelaukite ir pagerinkite darbus jau šiandien. Mūsų komanda dirba tam, kad jūsų komanda – dirbtų Jums! Ofisų valymo paslaugos Kaune, Vilniuje – mūsų kasdienybė, tad pasikliaukite tais, kuriems valymas – „kasdieninė duona“.

Reikia šios paslaugos?

Susisiekime!

El. paštas

uabauksinisvarnas@gmail.com

Telefonas

+370 604 77775

Adresas

Ežero g. 13, Penkininkų k., Trakų r.