Biurų valymas

Tinkama švara biure reikalinga ne tik dėl reprezentacijos, tačiau taip pat ir gero darbuotojų našumo. Medikai dažnai akcentuoja, kad patalpose, kuriose yra daug dulkių – sunku susikaupti, ima miegas, dažniausiai produktyvumas yra kur kas mažesnis. Norėdami padėti darbuotojams geriau jaustis – pasinaudokite UAB “Auksinis Varnas” komandos patirtimi. Biurų valymas – mums yra kasdienybė, tad pasitikėkite tais, kurie dirba atsakingai, kruopščiai ir pagal individualiai sudarytą grafiką.

 

Biurų valymas

Biuro valymo paslaugos Vilniuje atliekamos pagal individualiai su klientu suderinti grafiką, tad norėdami išgirsti būtent Jums pateikiamą pasiūlymą – kviečiame susisiekti asmeniškai. Pagal poreikius galime pasiūlyti tokias paslaugas, kokios klientui labiausiai tinka. Dažniausiai užsakomas pilnas paslaugų komplektas, kuris apima visas biuro priežiūros paslaugas nuo A iki Ž. Tokiu atveju klientams dėl nieko nereikia „sukti galvos“, kadangi mūsų darbuotojai sutartu laiku pasirūpins biuro švara bei tvarka.

 

Biurų valymo kaina

Mūsų suteikiamos valymo paslaugos yra konkurencingomis kainomis, kadangi stengiamės visapusiškai atitikti savo klientų poreikius. Kadangi biurų valymas Vilniuje varijuoja pagal kliento poreikius – kainos kinta taip pat, tad geriausiai jas patikslinti galima pokalbio su Jumis metu. Kviečiame užpildyti užklausą ir kuo skubiau suderinkime smulkmenas. Biurų valymo paslaugos Vilniuje, Kaune

Biuro valymas yra mūsų kasdienybė, tad ar ne geriausia darbus palikti tiems, kurie juos išmano geriausiai? Kiekvienas biure atlieka tam tikrą funkciją už kurią yra atsakingas. Mūsų komandos darbas – sukurti tokią aplinką, kurioje Jūsų darbuotojai ne tik našiai dirbtų, tačiau ir gerai jaustųsi. Juk gaivi, švari aplinka yra tokia, kurioje norisi praleisti kuo daugiau laiko.

Reikia šios paslaugos?

Susisiekime!

El. paštas

uabauksinisvarnas@gmail.com

Telefonas

+370 604 77775

Adresas

Ežero g. 13, Penkininkų k., Trakų r.